Tanju Özcan’dan Ekrem İmamoğlu’na: Vallahi dost acı söyler, ben bugün, bayrak mı açtınız, geri adım mı attınız? Onu dahi anlamadım

Tanju Özcan’dan Ekrem İmamoğlu’na: Vallahi dost acı söyler, ben bugün, bayrak mı açtınız, geri adım mı attınız? Onu dahi anlamadım

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun bugün düzenlediği basın toplantısındaki sözleriyle ilgili, “Vallahi dost acı söyler, ben bugün, bayrak mı açtınız, geri adım mı attınız? Onu dahi anlamadım” dedi.

Ekrem İmamoğlu, bugün “yol haritası”nı açıkladığı basın toplantısında, “Şehrimizin yağmalanmasına, adaletsizlik ve çevre katliamına karşı İstanbul’u bir kez daha savunmak için yola çıkıyorum. Dört sene boyunca olduğu gibi, 16 milyona eşit hizmet götürmek için yola çıkıyorum” diye konuştu. Ekrem İmamoğlu, “Adayım demedim, yola çıkıyorum dedim. Adayım demek siyasi olarak doğru değil. Aday olmanın süreçleri vardır” ifadelerini kullandı.

CHP’den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ekrem İmamoğlu’nun basın toplantısındaki sözleriyle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Tanju Özcan, şunları kaydetti:

“Sayın İmamoğlu’nun açıklamalarını dikkatle dinledim. “Adayım demedim İstanbul’u savunmak için yola çıkıyorum dedim” Yani, Sayın İmamoğlu, İstanbul’u savunmak için nereye yola çıkıyor? Bir tek ben mi anlamıyorum ne söylediğini?

Halkın sorusu net Sayın İmamoğlu;
1- İstanbul’a mı adaysınız, CHP Genel Başkanlığı’na mı?
2- İstanbul’a adaysanız, Genel Başkanı ve kadrolarını değiştirmek için açıkça mücadele edecek misiniz?

Vallahi dost acı söyler, ben bugün, bayrak mı açtınız, geri adım mı attınız? Onu dahi anlamadım.


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=3851

Genel