İYİ Parti’li Rıdvan Uz’dan, Yavuz Ağıralioğlu’na: Masaya dönülmesi konusunda el kaldırandın; şimdi ne oldu?

İYİ Parti’li Rıdvan Uz’dan, Yavuz Ağıralioğlu’na: Masaya dönülmesi konusunda el kaldırandın; şimdi ne oldu?

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Rıdvan Uz, partisinden istifa eden İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu’na sosyal medya hesabından “Ben karşı görüş bildirirken sen altılı masaya dönülmesi için el kaldırmadın mı?” ifadesini yazdı.

Altılı Masa’nın partisine “tuzak kurduğunu” savunan ve 22 Mart’ta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, masadaki diğer partiler ile birlikte HDP’yi ağır suçlamalarla hedef alan Yavuz Ağıralioğlu, önce Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermeyeceğini söylemiş ardından da partisinden istifa etmişti.

Yavuz Ağıralioğlu’nun istifa yankıları sürerken İYİ Parti GİK üyesi Rıdvan Uz, Yavuz Ağıralioğlu’na sosyal medya hesabından soru yöneltti. Rıdvan Uz, Yavuz Ağıralioğlu’nun Altılı Masa’ya geri dönülmesi için divanda el kaldırdığını hatırlattı.

Rıdvan Uz paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Sormam gereken soru şu: Hatırlarsın sanırım. Divanda senin de olduğun ortamda altılı masaya tekrar dönülmemesi konusunda ben görüş bildirirken, sen masaya dönülmesi konusunda el kaldırandın şimdi ne oldu?”


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=3281

Genel