Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum Milletvekili adayı Dr. Ayhan Koç’a memleketinde sevgi seli

Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum Milletvekili adayı Dr. Ayhan Koç’a memleketinde sevgi seli

Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katılmak üzere Horasan’da bazı ziyaretlerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi ve Millet İttifakı Erzurum 1.sıra Milletvekili adayı Dr. Ayhan Koç memleketinde yoğun ilgiyle karşılandı.

CHP Erzurum İl Başkanı, yönetimi, teşkilatlar ve partililerin katılımı ile SKM açılışında bulunan KOÇ; “Ben buranın öz evladıyım. Her ne kadar bir zamandır Erzurum dışında ikamet etsem de, gönlümüz her daim memleketimizdeydi. Şimdi sizlere ve memleketim dadaşlar diyarı Erzurum’a hizmet edebilme fırsatını buldum. Öncelikle bu kutsal göreve bizi layık gören Genel Başkanımıza ve Genel Merkez yetkililerime teşekkürü bir borç bilirim. İnşallah sizlerin de desteği ile Erzurum’un 40 yıllık CHP’li vekil hasretine son vereceğiz” dedi.

SKM Açılışı ve konuşmalarının ardından Horasan’da esnaf ziyaretinde bulunan KOÇ’a gösterilen ilgi gözden kaçmadı. 200 araçtan fazla konvoyla karşılanan milletvekili adayının gösterilen ilgiden memnun kaldığı görüldü. Girilmedik dükkan, sıkılmadık el bırakmayan KOÇ, esnafın dertlerini dinleyerek notlarını aldı.

Ziyaretlerinin ardından CHP Horasan İlçe Başkanlığı’nın iftar programına katılan Dr. Ayhan Koç, bir dizi ziyaretlerden sonra bölgeden ayrıldı.


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=3439

Genel