Vali Gökmen Çiçek: Gençlerimizi yalnız bırakmayacağız

Vali Gökmen Çiçek: Gençlerimizi yalnız bırakmayacağız

Vali Gökmen Çiçek, “Bu şehirde uyuşturucu illetinin kökünü kazıyacağımıza söz vermiştik. Aynı kararlılıkla emniyetimiz, jandarmamız ve güven timlerimiz yaptıkları operasyonlarla uyuşturucu tacirlerine adeta göz açtırmıyorlar. Biz, her birimimizle uyuşturucu belasını bu kentin sokaklarından temizlemek ve hiçbir evladımızı uyuşturucuya kurban vermemek için yemin ettik. Şimdi de Valiliğimiz ve Yeşilay ile imzalanan protokol ile hayırseverlerimizin katkılarıyla, Türkiye’nin en önemli “Uyuşturucu ile Mücadele ve Rehabilitasyon Merkezi’nin” inşasına başlıyoruz.

Valilik konferans salonunda düzenlenen imza törenine, Vali Gökmen Çiçek, Önceki Dönem Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Şenol Esmer, Yeşilay Genel Sekreteri Osman Baturhan Dursun ve il protokolü katıldı.

Bağımlılıkla mücadelede en büyük destekçilerinin aileler ve toplum olduğunu ifade eden Vali Gökmen Çiçek, “Jandarmamızın ve emniyetimizin yapmış olduğu operasyonların yanı sıra ailelerin ve toplumun her kesiminin uyuşturucuyla mücadelede bizlere yardımcı olması önemlidir. Birlik ve beraberlik içerisinde vereceğimiz mücadele ile evlatlarımızı bu illetten kurtararak, daha sağlıklı bir birey ve daha sağlıklı bir toplum elde edebiliriz ” dedi

detay…


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=2315

Genel