Büyük Türkiye Hareketi Lideri Ömer Faruk Başaran CHP’den aday

Büyük Türkiye Hareketi Lideri Ömer Faruk Başaran CHP’den aday

Türkiye’nin önemli iş adamlarından, Avrasya Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Kurucu Başkanı, Türkiye Patronlar Platformu (TPP) Genel Başkanı Başaranlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Gebze Ticaret Odası eski Başkanı İbrahim Başaran’ın oğlu, sanayici, iş adamı, aile şirketi olan Başaranlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Başaran (CHP) Cumhuriyet Halk Partisinden aday oluyor.

Ünlü iş insanı ve siyaset adamı Ömer Faruk BAŞARAN’ın siyaset arenasında yer alma kararı almasının ciddi bir geçmişi bulunmakta ve şuan CHP’den aday olmasını Türkiye için görev almaya hazır olduğuna bağlıyoruz. CHP’den aday olan Ömer Faruk Başaran “İçinde bulunduğumuz buhranlı günlerin geçmesi ve büyük Türkiye hayaline ulaşılması için Cumhuriyetin ilk partisi ve Türkiye siyasetinin amiral gemisi olan CHP’den aday olmak zaruri bir hal almıştır.” dedi.

İş dünyasının ve siyasetin önemli isimlerinden olan Ömer Faruk Başaran, hizmete hazır olduğunu göstermek ve Türkiye’nin sorunlarını çözmek ve muasır medeniyetler seviyesine Türkiye’yi ulaştırmak için için kolları sıvadı. Başaran, aktif siyasete yön vermek ve ülkemizin durumuna kayıtsız kalmamak için merkez ve birleştirici parti olan CHP’den aday oluyor. Tıpkı Cumhuriyetimizin ülkede yaşayan tüm halkları birleştirdiği gibi Ömer Faruk Başaran da tüm halkımızı kucaklamaya hazır olduğunu ve Cumhuriyete sahip çıkmak için harekete geçmenin önemli olduğunu ifade etti.

Türkiye’de çeşitli partilerin olduğundan bahseden Ömer Faruk Başaran ortak paydada buluşmak gerektiğini vurgulamanın yanında “biz istemezük” demenin kimseye fayda sağlamayacağını ifade ederek, ortak fikirlerde buluşmanın öneminden bahsetti. Bir araya gelemezsek bizleri sıkıntılı günlerin beklediğinden, bazı adayların artık “bir kere daha bana güvenin” demesinin faydasız olduğundan ve halkın icraat görmek istediğinden söz etti.


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=3197

Genel