Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın vefatı nedeniyle Kemal Kılıçdaroğlu’na taziye ziyaretinde bulunacak

Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın vefatı nedeniyle Kemal Kılıçdaroğlu’na taziye ziyaretinde bulunacak

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın yaşamını yitirmesi nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na taziye ziyaretinde bulunacak. Bu arada Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da aynı gün Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret edecek.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu, Deniz Baykal’ın yaşamını yitirmesi nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na taziye ziyaretinde bulunacak. Yarın saat 11.00’de gerçekleşecek ziyarette Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun, Kemal Kılıçdaroğlu ile birebir özel görüşme yapması da bekleniyor.

Temel Karamollaoğlu da Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret edecek

Diğer yandan Saadet Partisi ev sahipliğinde 13 Şubat’ta toplanması planlanan ancak Kahramanmaraş depremleri nedeniyle ertelenen liderler zirvesinin hazırlıkları da başladı. Cumartesi günü deprem özel gündemli bir toplantıda bir araya gelmeye hazırlanan altılı masanın bu toplantısı öncesinde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu baş başa görüşecek. Bu görüşme de yarın saat 15.00’te Gelecek Partisi Genel Merkezi’nde olacak şekilde planlandı. Temel Karamollaoğlu’nun deprem özel gündemli toplantıdan sonra düzenlenecek liderler zirvesi öncesinde toplantının gündemiyle ilgili bilgi vermesi ve Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu ile fikir alışverişinde bulunması bekleniyor. 


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=2835

Genel