‘Port Of Safety’nin Başarılı Girişimcisi Muhammed Ali Kara, BBN Türk’e Konuk Oluyor

‘Port Of Safety’nin Başarılı Girişimcisi Muhammed Ali Kara, BBN Türk’e Konuk Oluyor

Geçtiğimiz günlerde, ‘Best Of Turkey Awards 2022’ ödüllerinde ‘Yılın En Başarılı Uluslararası Yatırım ve Gayrimenkul Şirketi’ ödülü alan, Alman firması ‘Port Of Safety’nin sahibi, genç ve başarılı Türk iş adamı Muhammed Ali Kara, yarın saat 12:30’da (17 Mayıs 2022) Tarkan Kaleli’nin konuğu oluyor.

Son dönemde yaptığı çıkışlarla gündeme gelen ve Haziran ayında Türkiye pazarına resmen girmeyi hedefleyen ‘Port Of Safety’, emlak ve gayrimenkul sektörünün giderek dar boğaza girdiği ülkemizde, Türkiye’ye açılarak önemli bir rol üstlenmeyi hedefliyor.

Kıta Avrupasındaki başarısını Türkiye’ye taşımak isteyen ve Türkiye’yi, Ortadoğu ile Avrupa arasında köprü olarak değerlendirmeyi tasarlayan gayrimenkul ve yatırım devi ‘Port Of Safety’nin hedeflerinin ve vizyonunun konuşulacağı program, 17 Mayıs 2022 Saat 12:30’da BBN Türk’te yayınlanacak.

Muhammed Ali Kara Kimdir?

1990 yılında Türk bir ailenin çocuğu olarak, Almanya’da dünyaya geldi. Tüm çocukluğunu ve öğrenim hayatını Almanya’da sürdüren Muhammed Ali Kara, genç yaşlarda girişimcilik ruhu ile hareket ederek sigorta ve finans alanlarında başarılı atılımlarda bulunarak, yaptığı işlerde sivrilmeyi başardı.

Üniversite öğrenimini de, gene girişimciliğe başladığı yıllarda eş zamanlı olarak sürdüren Kara, eğitimini Finans, İşletme ve Yöneticilik alanlarında uzmanlaşarak tamamladı.

2020 yılına gelinirken, pandemi döneminin hemen öncesinde kurduğu yatırım ve gayrimenkul şirketi Port Of Safety ile, salgın sürecinin olumsuz etkilerine rağmen hızla büyüyerek global anlamda network ağını giderek genişletti.

Firmasını bağlantılar ve operasyonel bazda giderek genişleten Muhammed Ali Kara, fiziki anlamda da Türkiye başta olmak üzere dünyanın pek çok noktasına Port Of Safety markasını taşımak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Firması ‘Port Of Safety’ ile, ‘Best Of Turkey Awards 2022’ ödüllerinde ‘Yılın En Başarılı Uluslararası Yatırım ve Gayrimenkul Şirketi’ ödülü almıştır.

Evli ve 2 çocuk babası olan Muhammed Ali Kara, Türkçe, Almanca ve İngilizce bilmektedir.


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=1061

, , ,
Genel