Kılıçdaroğlu ve Babacan beraber seslendi: Şampiyonlar Ligi hazır

Kılıçdaroğlu ve Babacan beraber seslendi: Şampiyonlar Ligi hazır

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, beraber yer aldıkları videoyu paylaşarak seçmene seslendi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından, Ali Babacan’ın da yer aldığı videoyu paylaştı. Kılıçdaroğlu’nun seçmene evinin mutfağından tek başına seslendiği videonun aksine bu kez DEVA lideri Babacan ile birlikte yer aldı.

Ads by Kiosked
İki lider, meşhur mutfaktan açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, “Bugün mutfağımda önemli bir konuğum var. Eşlerimiz salonda biz de buraya sığındık” dedi.

Kılıçdaroğlu şunları kaydetti:

“15 Mayıs itibariyle birlikte çok önemli çalışmalara imza atacağımız Ali Bey ile çayımızı içiyoruz. Bari fırsat bu fırsat size de seslenelim dedik. Sayın Ali Babacan yıllarca ekonomi yönetiminin başında yer almış, ekonomide akılcı bir politika benimsemiş, işinin ehli bir siyasetçi. Dünyanın güvendiği bir insan. Millet İttifakı olarak ekonomiyi dünya ölçeğinde güvenilir hale getireceğiz. Mesleki liyakat kurumlara geri dönecek. Finans çevrelerine gerçekçi bir biçimde güven vereceğiz. Bütçe disiplinini sağlarken vergide adaleti de sağlayacağız. Planlı ve temiz yatırımlarla her alanda üretim hamleleriyle yenilikçi teknolojilerle ülkemizi dünyayla rekabet eden bir ülke haline getireceğiz.”

Babacan ise şunları söyledi: “İnşallah hep birlikte daha güzel yarınlara, çok çalışarak taşıyacağız. Ekonomi deyince en önemli kavram, güven olmadığında ekonomide başarı mümkün değil.”

Kılıçdaroğlu ile Babacan’ın “Şampiyonlar Ligi hazır” başlığıyla paylaştığı videoda şu ifadelere yer verildi:


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=3514

Genel