Fenerbahçe Kongre üyeliğinde 40 ve 50. yıllarını dolduran YDK Üyelerine plaketleri takdim edildi

Fenerbahçe Kongre üyeliğinde 40 ve 50. yıllarını dolduran YDK Üyelerine plaketleri takdim edildi

Fenerbahçe Spor Kulübü Üyeliği’nde 40. ve 50. yıllarını dolduran YDK Üyeleri düzenlenen törenle plaket ve rozetlerini aldı.

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımının Olympiacos ile oynayacağı EuroLeague maçı öncesi Fenerbahçe Basketbol Müzesi’nde düzenlenenen törene Başkan Ali Y. Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Selma Altay Rodopman ve Sertaç Komsuoğlu ile 40. ve 50. yıllarını dolduran kongre üyeleri katıldı.

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar’ın açılış konuşmasıyla başlayan törende kürsüye gelen Başkan Ali Y. Koç, Cumhuriyetimizin 100. yılını bir kez daha kutlarken, Fenerbahçe Spor Kulübü Üyeliği’nde 40. ve 50. yıllarını dolduran üyeleri tebrik etti.

Başkan Ali Y. Koç’un konuşmasından sonra plaket takdimine geçildi. Başkan Ali Y. Koç, Yüksek Divan Kurulu Üyelerine plaket ve rozetlerini takdim etti.

Tören, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

40.yılını dolduran ve plaket alan üyeler: Ahmet Metin Çelikbilek, Enis Cem Lakay, Hüseyin Ekşi, Yüksel Günay, İpek Feyhan Uçar, Necdet Ronabar, Ali Burak Baturalp, Alaettin Günay, Yaşar Aytaç Tunçalp, Ahmet Beller, Mehmet Cihat Gürüz, Mustafa Melih Horozoğlu, Süleyman Kenan Demirgezer

50.yılını dolduran ve plaket alan üyeler: Talat Yılmaz, Haydar Haluk Seday


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=4329

Genel