Erzurum’da CHP rüzgarı esiyor,
Şişli ve Beşiktaş belediye başkanları Erzurum’da!

Erzurum’da CHP rüzgarı esiyor,Şişli ve Beşiktaş belediye başkanları Erzurum’da!

CHP Erzurum 1. Sıra Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ve Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ile bir araya geldi. Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Koç, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Erzurum’da da CHP rüzgarı esiyor.” dedi.
Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ve Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, seçim çalışmaları çerçevesinde Erzurum’u ziyaret etti. CHP Erzurum İl Teşkilatında partililerle buluşan Keskin ve Akpolat’a CHP Erzurum 1. Sıra Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç da eşlik etti. CHP İl Başkanı Suat Dülger’in ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette diğer CHP Erzurum milletvekili adayları, parti yöneticileri ve partililer de yer aldı. Ziyarette gençlerin sayısının fazla olması dikkat çekti.
“Seçim sonrası ülkemizin yeni rotasını CHP belirleyecek”
CHP Erzurum 1. Sıra Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç, yaptığı açıklamada, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ve Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın Erzurum’u ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirterek, şunları kaydetti: “Sayın Keskin ve Sayın Akpolat ile seçim çalışmalarımızı değerlendirdik. Partililerimizle sohbet ettik. Erzurum’da CHP kadrolarına gösterilen teveccühü kendilerine anlatma fırsatı buldum. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Erzurum’da da CHP rüzgarı esiyor. Seçim sonrası ülkemizin yeni rotasını CHP belirleyecek.”


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=3529

Genel