Dünyayı şoka uğratan olay! Düğünde ölen gelin yerine kız kardeşi evlendirildi

Dünyayı şoka uğratan olay! Düğünde ölen gelin yerine kız kardeşi evlendirildi

Hindistan’da bir “düğünde” yaşanan olay, akıllara durgunluk veren düzeydeydi. Gujarat’ın Bhavnagar bölgesindeki bir düğün töreni esnasında gelin, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Bu trajedinin ardından olanlar ise herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Talihsiz olay, Bhavnagar’daki Bhagwaneshwar Mahadev Tapınağı’nın önünde meydana geldi. Nari köyünden Ranabhai Butabhai Algotar’ın oğlu Vishal, Jinabhai Rathore olarak bilinen bir adamın kızı olan Hetal ile evlenmek için düğün düzenledi. Fakat düğün esnasında beklenmedik bir gerçekleşti.

“ÖLEN GELİNİN YERİNE KIZ KARDEŞİ TEKLİF EDİLDİ”

Şenliklerin sona ermek üzereyken, fonda düğün şarkıları çalarken misafirler alanı doldurur. Gelin olarak bilinen Hetal’in düğün töreni sırasında bayıldığı bildirildi. O aceleyle yakındaki bir hastaneye kaldırıldı ve doktorlar kalp krizi nedeniyle vefat ettiğini bildirdi.

Ardından ailenin üyeleri, gelinin küçük kız kardeşinin Hetal yerine Vishal ile evlenmesini önerdi. Gelinin vefatının ardından aile, gelinin küçük kız kardeşini Vishal ile evlendirme ve düğün törenine kaldıkları yerden devam etme kararı aldılar.


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=3036

Genel