CHP Erzurum Milletvekili adayı Dr.Ayhan Koç’tan gövde gösterisi

CHP Erzurum Milletvekili adayı Dr.Ayhan Koç’tan gövde gösterisi

Millet İttifakı ve CHP Erzurum 1. Sıra Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç öncülüğündeki CHP milletvekili adayları Erzurum’da gövde gösterisi yaptı.

CHP Erzurum 1. Sıra Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Erzurum ve ilçelerinde çeşitli temaslarda bulunan Dr. Koç, pazar günü diğer milletvekili adayları ile şehir turu yaptı. Ayhan Koç öncülüğündeki CHP konvoyunun şehir turu adeta gövde gösterisine sahne oldu.

CHP Erzurum İl Başkanlığı binasından hareket eden konvoy, seçim şarkıları eşliğinde çevredeki vatandaşları selamladı. Şehir turunda Ayhan Koç başta olmak üzere CHP Erzurum milletvekili adayları büyük ilgi gördü. Cumhuriyet Caddesini baştan sona kapatan konvoyu yoldan geçen araçlar kornalarla, çevredeki vatandaşlar da el sallayarak selamladı.

“Erzurumluların her zaman yanında olacağız”

CHP Erzurum 1. Sıra Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç, şehir turuna katılan diğer milletvekili adaylarına ve partililere teşekkür ederek, Erzurumluların kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Koç, “Seçim gezilerimizde Erzurumlu hemşehrilerimiz her zaman yanımızda yer alıyor. Hem kişisel olarak hem de parti olarak biz de Erzurumluların her zaman yanında olacağız.” sözlerini kaydetti.


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=3500

Genel