CHP Erzurum Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç’a Çat’ta büyük ilgi

CHP Erzurum Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç’a Çat’ta büyük ilgi

Millet İttifakı ve CHP Erzurum Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç, seçim çalışmaları çerçevesinde Erzurum’un Çat ilçesini ziyaret etti. Koç, Çat halkının büyük ilgisi ile karşılaştı.
Dr. Ayhan Koç, seçim çalışmaları çerçevesinde Erzurum’un Aşkale ve Çat ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Çat’ta esnafları ziyaret eden Koç, yol üstünde vatandaşlarla da sohbet etti. Soğuk havaya rağmen seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ayhan Koç’a Çatlılar büyük ilgi gösterdi. Esnaflarla sohbet ederek sorunlarını dinleyen Koç, vatandaşlarla da hasbihal etme fırsatı buldu.
“Seçim sonrası halkımızla buluşmaya devam edeceğiz”
CHP Erzurum Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç, ilçe ziyaretlerinde kendisine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Seçim çalışmalarımızı Erzurum il merkezi ile sınırlamıyoruz. İlçelerimizde de halkımızla buluşuyoruz. Şahsıma ve CHP heyetine gösterilerin yoğun ilgi bizleri çok mutlu ediyor. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Vatandaşlarını sadece seçim zamanı ziyaret eden siyasilerden değiliz. İnşallah seçim sonrası da Erzurum ve ilçelerinde halkımızla buluşmaya devam edeceğiz.” sözlerini kaydetti.


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=3506

Genel