Büyük Türkiye Hareketi Lideri Ömer Faruk Başaran’dan Ramazan mesajı

Büyük Türkiye Hareketi Lideri Ömer Faruk Başaran’dan Ramazan mesajı

Büyük Türkiye Hareketi Lideri, CHP Kocaeli Milletvekili A. Adayı Ömer Faruk Başaran mesajında:
“Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, tüm İslam aleminin kalpleri sevgi, saygı ve hoşgörü ile dolup taşıyor. Bu mübarek ayın bize getirdiği manevi huzur ve bereket, her yıl olduğu gibi bu yıl da hayatımıza yeni umutlar ve güzellikler katacak. Birbirimize karşı daha hoşgörülü, sevgi dolu ve anlayışlı olalım. Allah’ın rahmeti ve bereketi hepimizin üzerinde olsun. Duaların ve ibadetin daha da anlam kazandığı bu mübarek ayın, başta Müslüman dünyası olmak üzere tüm insanlara hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.


Büyük Türkiye Hareketi Lideri, CHP Kocaeli Milletvekili A. Adayı Ömer Faruk Başaran, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diledi ve sevgi, hoşgörü, yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı bu mübarek aya İslam dünyasının heyecanlı ve umutlu girdiğini hatırlatan Büyük Türkiye Hareketi Lideri, CHP Kocaeli Milletvekili A. Adayı Ömer Faruk Başaran, “İnancımızın ve kültürümüzün en güzel örneklerinin sergilendiği, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu, gönüllerin coştuğu, ruhlarımızın arındığı mübarek Ramazan ayı, hepimiz için nefis muhasebemizi yapmak, paylaşmak, birlik ve beraberlik duygularını çoğaltmak, insani erdemlerimizi güçlendirmek için büyük fırsatlar sunmaktadır. Birlik ve beraberliğin, dayanışmanın, kaynaşmanın ve ihtiyaç sahibi insanların gözetildiği Ramazan ayını, özüne layık bir şekilde yaşamalı, gönüller arasında köprüler kurarak, paylaşmayı ve birlikte yaşamayı egemen kılmalıyız.

Bu duygularla CHP Kocaeli Milletvekili A. Adayı Ömer Faruk Başaran Büyük Türkiye Hareketi adına; Mübarek Ramazan ayının milletimiz, ülkemiz, bütün İslam Alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını, insanlığa huzur ve barış getirmesini Yüce Allah’tan niyaz eder, tüm vatandaşlarımızın bu mübarek ayını kutlarım.” dedi.


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=3215

Genel