BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile bir araya geldi.  “Cumhur İttifakı bir ve bütün olarak yoluna devam etmektedir” diyen Mustafa Destici, “Prensip olarak, konuştuk, anlaştık önümüzdeki seçimlerde güçlü kuvvetli ihtimal ki, Büyük Birlik Partisi 81 ilin tamamında kendi ismi, logosu ve adaylarıyla seçime katılacaktır” ifadelerini kullandı. Mustafa Destici, “Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti Genel Merkezi’nde Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile bir araya geldi.

Mustafa Destici, bir saat süren görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, şöyle konuştu:

“Cumhur İttifakımız devletin bekasını ülkenin bütünlüğünü önceleyerek yoluna devam ediyor. BBP olarak, 2017 referandumu, 2018’de Cumhur İttifakı kurulunca, ittifakla birlikte hareket ettik. Bugünlere geldik. Cumhur İttifakı’yla eksik bulduğumuz noktaları dile getirdik, taleplerin takipçisi olduk. Cumhur İttifakı, bir ve bütün olarak yoluna devam etmektedir.

Önümüzde 14 Mayıs’taki seçimlerde Cumhur İttifakı bileşeni olarak, kararlı bir şekilde devam ediyoruz. BBP’nin cumhurbaşkanı adayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Türkiye’nin geleceği, milletin geleceği, ülkenin bütünlüğü açısından kıymetli buluyoruz. Prensip olarak, konuştuk, anlaştık önümüzdeki seçimlerde güçlü kuvvetli ihtimal ki, BBP 81 ilin tamamında kendi ismi, logosu ve adaylarıyla seçime katılacaktır.”


Haberi Paylaş: https://guncelanaliz.com/?p=3142

Genel